PVC BANNER

Materiály PVC banner

PVC bannery a síťoviny - frontlit, backlight, blockout, mesh.

PVC banner Frontlit

PVC litá, měkká, vysoce kvalitní plachtovina s jasným bílým povrchem, gramáž 550 g/m2. Odolnost proti UV záření a odolnost proti tvorbě plísní. Materiál je vhodný pro interiérové a dlouhodobé exteriérové aplikace. Materiál je možno svářet. Životnost 5 let.

PVC banner Mesh

PVC materiál se síťovanou strukturou a vysokou propustností větru, gramáž 350 g/m2. Mesh je oproti klasickému banneru lehčí, cenově ale srovnatelný. Mesh banner je vhodný na místa ve volném prostoru, kde hrozí u normálního banneru potrhání narážejícím větrem. Materiál je možno svářet.

PVC banner Blockout

Vysoce pevný litý PVC banner s černou neprůhlednou střední vrstvou, která zaručuje 100% neprůhlednost. Určen jak pro interiérové tak i exteriérové aplikace a prezentační systémy, kde je zapotřebí neprůhlednosti materiálu. Materiál je také určen k oboustrannému potisku. Povrch obou stran je shodný.

Podklady pro výrobu PVC banneru

Tisková data pro výrobu PVC bannerů je nutné vždy zaslat ve formátu .CDR, .EPS nebo .PDF ve křivkovém formátu se specifikací barev v režimu CMYK. Rastrové části by měly tvořit pouze fotky, obrázky, popřípadě grafické efekty. V případě použití rastrových obrázků je nutné dodržet minimální rozlišení 300dpi v měřítku 1:1, optimální rozlišení je 600dpi v měřítku 1:1. 

Správná barevnost

Správná barevnost tiskových dat je základem pro úspěšný tisk. V případě dodání podkladů se špatnými barvami nebo nízkým rozlišením bitmapových částí (fotky, obrázky, efekty) nemůže být uznána reklamace.

 

 
  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1

  • Banner PVC o velikosti 100X200 cm po všech stranách kotvící oka.    
  • Banner PVC o velikosti 130 x 200 cm po všech stranách kotvící oka. Potisk dle zaslané předlohy, popř. po dohodě.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.